RT1210DRD071K13L
MFR.Part #
RT1210DRD071K13L
JLCPCB Part #
C2140248
Description
-55℃~+125℃ 1.13kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS