RT1210CRE0761R9L
MFR.Part #
RT1210CRE0761R9L
JLCPCB Part #
C4161609
Description
-55℃~+125℃ 250mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS