RT0402BRB0731K6L
MFR.Part #
RT0402BRB0731K6L
JLCPCB Part #
C6668505
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS