RT1210CRE07510RL
MFR.Part #
RT1210CRE07510RL
JLCPCB Part #
C873165
Description
-55℃~+125℃ 250mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS