RT1210CRD07510RL
MFR.Part #
RT1210CRD07510RL
JLCPCB Part #
C4257280
Description
-55℃~+125℃ 250mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS