RT1210CRE0743RL
MFR.Part #
RT1210CRE0743RL
JLCPCB Part #
C1705103
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 43Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS