FMP200FRE52-12K7
MFR.Part #
FMP200FRE52-12K7
JLCPCB Part #
C1758652
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS