RT0603BRB07154KL
MFR.Part #
RT0603BRB07154KL
JLCPCB Part #
C860128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS