RT1210CRD07634KL
MFR.Part #
RT1210CRD07634KL
JLCPCB Part #
C3916209
Description
-55℃~+125℃ 250mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS