AC1206FR-10931RL
MFR.Part #
AC1206FR-10931RL
JLCPCB Part #
C5552652
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS