RT1210CRD07604KL
MFR.Part #
RT1210CRD07604KL
JLCPCB Part #
C4033804
Description
-55℃~+125℃ 250mW 604kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS