RT1210CRD07220RL
MFR.Part #
RT1210CRD07220RL
JLCPCB Part #
C1707900
Description
-55℃~+125℃ 200V 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS