AF0805FR-0724KL
MFR.Part #
AF0805FR-0724KL
JLCPCB Part #
C2105571
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS