SR1218KK-0733RL
MFR.Part #
SR1218KK-0733RL
JLCPCB Part #
C2145114
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS