RT1210CRD0719R6L
MFR.Part #
RT1210CRD0719R6L
JLCPCB Part #
C1708109
Description
-55℃~+125℃ 19.6Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS