RT1210CRB075K36L
MFR.Part #
RT1210CRB075K36L
JLCPCB Part #
C4074865
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS