KTR25JZPF4300
MFR.Part #
KTR25JZPF4300
JLCPCB Part #
C2082704
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430Ω 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS