RT1210CRB0714K7L
MFR.Part #
RT1210CRB0714K7L
JLCPCB Part #
C4074667
Description
-55℃~+125℃ 14.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS