RT0805CRC0747RL
MFR.Part #
RT0805CRC0747RL
JLCPCB Part #
C2137872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS