RT1210BRD077K15L
MFR.Part #
RT1210BRD077K15L
JLCPCB Part #
C1700103
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS