ERJ-U14D3241U
MFR.Part #
ERJ-U14D3241U
JLCPCB Part #
C2139784
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS