RT1206WRB07196KL
MFR.Part #
RT1206WRB07196KL
JLCPCB Part #
C4242743
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS