RT1210BRD07221RL
MFR.Part #
RT1210BRD07221RL
JLCPCB Part #
C4212970
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS