RT1210BRD07261RL
MFR.Part #
RT1210BRD07261RL
JLCPCB Part #
C4185823
Description
-55℃~+125℃ 250mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS