RT1210BRD07178RL
MFR.Part #
RT1210BRD07178RL
JLCPCB Part #
C1696162
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS