RT1210BRD07187RL
MFR.Part #
RT1210BRD07187RL
JLCPCB Part #
C1699989
Description
-55℃~+125℃ 187Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS