RC1206FR-07392KP
MFR.Part #
RC1206FR-07392KP
JLCPCB Part #
C6378876
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS