RT1206WRD07931RL
MFR.Part #
RT1206WRD07931RL
JLCPCB Part #
C3932451
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS