RE1206DRE07137KL
MFR.Part #
RE1206DRE07137KL
JLCPCB Part #
C3950276
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS