AA1206JR-072K2L
MFR.Part #
AA1206JR-072K2L
JLCPCB Part #
C4292898
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS