RT1206WRD07442RL
MFR.Part #
RT1206WRD07442RL
JLCPCB Part #
C4187876
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS