RC1218DK-07150KL
MFR.Part #
RC1218DK-07150KL
JLCPCB Part #
C1704168
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS