RT1206WRD07348KL
MFR.Part #
RT1206WRD07348KL
JLCPCB Part #
C4092943
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS