RT1206WRB07348KL
MFR.Part #
RT1206WRB07348KL
JLCPCB Part #
C4007653
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS