RT1206DRD07348KL
MFR.Part #
RT1206DRD07348KL
JLCPCB Part #
C2121586
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS