RT1206WRD07332RL
MFR.Part #
RT1206WRD07332RL
JLCPCB Part #
C3940352
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS