KNP400JT-73-3R6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP400JT-73-3R6
JLCPCB Part #
C3397167
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 3.6Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS