AT0805DRE07634KL
MFR.Part #
AT0805DRE07634KL
JLCPCB Part #
C2106445
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 634kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS