RT1206WRD0715RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRD0715RL
JLCPCB Part #
C3917206
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS