AT1206BRD07182RL
MFR.Part #
AT1206BRD07182RL
JLCPCB Part #
C857223
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS