RT1206WRD0712K7L
MFR.Part #
RT1206WRD0712K7L
JLCPCB Part #
C4096087
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS