ERJ-UP8D3651V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8D3651V
JLCPCB Part #
C2131902
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS