RT1206WRC0782RL
MFR.Part #
RT1206WRC0782RL
JLCPCB Part #
C3920774
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS