MFP25SBBD52-5K36
MFR.Part #
MFP25SBBD52-5K36
JLCPCB Part #
C1398646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS