RT1206WRC075K1L
MFR.Part #
RT1206WRC075K1L
JLCPCB Part #
C3930340
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS