RT1206WRC07150RL
MFR.Part #
RT1206WRC07150RL
JLCPCB Part #
C4228721
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS