RT1206WRC0714R3L
MFR.Part #
RT1206WRC0714R3L
JLCPCB Part #
C3941332
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS