MFR50SDRD52-15K8
MFR.Part #
MFR50SDRD52-15K8
JLCPCB Part #
C3544153
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS