FMP200FRF52-2R87
MFR.Part #
FMP200FRF52-2R87
JLCPCB Part #
C1761027
Description
-55℃~+155℃ 2.87Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS