RT1206WRC0713K7L
MFR.Part #
RT1206WRC0713K7L
JLCPCB Part #
C4350451
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS